Základní škola

2. + 3. ročník

Rozvrh hodin 2. ročník
2. ročník

tř. uč.

Mgr. Lenka Pecková Šonková

8.00–8.45
8.55–9.40
10.00–10.45
10.55–11.40
11.50–12.35
12.45–13.30
Po
8.00–8.45

PRV

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

8.55–9.40

PRV

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.00–10.45

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.55–11.40

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

11.50–12.35

OBĚD

12.45–13.30

HV

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

Út
8.00–8.45

ŠD

PŘED ODJEZDEM NA TV DO TÁBORA V 8.24 NEBO 8.32

8.55–9.40

TV

VENKU NEBO TĚLOCVIČNA TÁBOR

10.00–10.45

TV

VENKU NEBO TĚLOCVIČNA TÁBOR

10.55–11.40

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

11.50–12.35

AJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

12.45–13.30

OBĚD

St
8.00–8.45

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

8.55–9.40

MA

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.00–10.45

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.55–11.40

MA

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

11.50–12.35

OBĚD

Čt
8.00–8.45

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

8.55–9.40

MA

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.00–10.45

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.55–11.40

OBĚD

11.50–12.35

VV

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

12.45–13.30

VV

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

8.00–8.45

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

8.55–9.40

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.00–10.45

MA

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.55–11.40

MA

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

11.50–12.35

OBĚD

Rozvrh hodin 3. ročník
3. ročník

tř. uč.

Mgr. Lenka Pecková Šonková

pedagogický asistent

Tereza Ovčíková

8.00–8.45
8.55–9.40
10.00–10.45
10.55–11.40
11.50–12.35
12.45–13.30
Po
8.00–8.45

PRV

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

8.55–9.40

PRV

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.00–10.45

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.55–11.40

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

11.50–12.35

OBĚD

12.45–13.30

HV

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

Út
8.00–8.45

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

8.55–9.40

MA

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.00–10.45

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.55–11.40

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

11.50–12.35

OBĚD

12.45–13.30

AJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

St
8.00–8.45

ŠD

PŘED ODJEZDEM NA TV DO TÁBORA V 8.24 NEBO 8.32

8.55–9.40

TV

10.00–10.45

TV

10.55–11.40

MA

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

11.50–12.35

PRV

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

12.45–13.30

OBĚD

Čt
8.00–8.45

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

8.55–9.40

MA

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.00–10.45

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.55–11.40

AJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

11.50–12.35

MA

TŘÍDA 1. PATRO (VÍNOVÁ)

12.45–13.30

OBĚD

8.00–8.45

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

8.55–9.40

ČJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.00–10.45

MA

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

10.55–11.40

OBĚD

11.50–12.35

AJ

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

12.45–13.30

VV

TŘÍDA 1. PATRO (ŽLUTÁ)

Doporučená četba

Doporučená četba je zveřejněna na webu knihovny školy.